top of page
Ara

Leyla ile Mecnun Yeniden

Güncelleme tarihi: 12 Ara 2021

Sakızları hazırlayın bugün Leyla ile Mecnun konuşacağız. Bu dizinin adını mutlaka duymuşsunuzdur. 2 çeşit insan vardır: Leyla ile Mecnun’un bütün bölümlerini izleyip doyamayanlar ve hiçbir bölümünü izlemeyip dönen muhabbetleri anlamadıkları için nefret edenler. Biz yazıya girişten de anlaşılabileceği gibi ilk grupta olanlardanız. Leyla ile Mecnun dizisi kendine has mizahıyla, iz bırakan samimi karakterleriyle, göndermeleriyle bizim hayatımızda da önemli bir yere sahip oldu.


Son zamanlarda bu dizinin yeniden başlayacağı ile ilgili haberler gündemde. Biz de bu haberleri görmezden gelemedik. Dizinin yeniden başlaması durumunda Exxen’de yayınlanacağı, aynı oyuncu kadrosuyla çalışılacağı bilgisi şu anki haberlerde geçiyor. Dizinin önemli karakterlerinden biri olan Erdal Bakkal rolünü oynayan Cengiz Bozkurt’un ise bu projede olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.


Çıkan bu haberleri ilk duyduğumuzda final bile yapamayan dizimizi yeniden izleyebilme ihtimali bizi biraz heyecanlandırdı tabi ki. Fakat endişelerimiz de yok değil. 10 yıl önce yapılan bir işin yine aynı samimiyetle bize aktarılabileceği konusunda kafamızda bazı soru işaretlerimiz var. Zaman değişti, insanlar değişti, e biz izleyenler de değiştik tabi biraz. O yüzden aynı duygularla bu yeni bölümleri de bizden bir şeymiş gibi hemen sahiplenebilir miyiz bilemiyoruz Altan…

Comentários


bottom of page