top of page
SSS: SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Siz Sordunuz, Biz Yanıtladık

Siparişim kaç gün içerisinde bana ulaşır?

Siparişleriniz 48 saat içerisinde kargolanır. Siparişin teslim süresi bulunduğunuz adrese göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 1-4 iş günü içerisinde size teslim edilir.

Kargo ücreti ne kadar? Her ürün için ayrı kargo ücreti ödemem gerekir mi?

İki farklı kargo firması ile çalışmaktayız. Aras Kargo ücreti 12 TL, Ups Kargo ücreti ise 8 TL'dir. Kapıda ödeme talep ederseniz onun ücreti de 5 TL'dir. 150 TL üzerindeki tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Her ürün için ayrı kargo hesaplaması yapılmaz. Kaç tane ve ne tutarda ürün alırsanız alın tek kargo bedeli hesaplanır.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Kredi Kartı, Havale/EFT veya Kapıda Ödeme seçeneklerinden herhangi biriyle oluşturduğunuz siparişi kargoya verilmeden önce de iptal etme hakkında sahipsiniz. Bunun için iptal etmek istediğiniz siparişin "Sipariş Numarası"nı olazim.comm@gmail.com mail adresimize bildirmeniz yeterlidir.  Havale/EFT ile oluşturulan siparişlerin iptal edilmesi durumunda ödemeniz, olazim.comm@gmail.com mail adresine bildireceğiniz hesabınıza 1-3 iş günü içerisinde iade edilecektir.

İade şartlarınız nedir?

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 7 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp talebinizi belirtmeniz gerekir.

İade için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir;
 

- İade Ürünleri İade formu ile birlikte ARAS KARGO ile aşağıdaki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (Aras Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)

- İade talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

- İadelerde KARGO ÜCRETLERİ TARAFIMIZA AİTTİR.
- İade formu ve IBAN bilgileri mutlaka doldurulmuş olmalıdır, aksi takdirde iadeniz gecikebilir.

- Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir.

- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve olazim.com tarafından sizinle iletişime geçilerek iade işlemi yapılır.

- Ücret iadeleri 1 hafta içerisinde yapılmaktadır.

- İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. olazim.com bu duruma müdahale edemez.

Aras Kargo Anlaşma Numaramız: 1720 7443 115 33 - İlhan İnsel

İade Adresi: Eskisaray Mah. Nigar Sok. Oktay Apt. Altı No:12/B Merkez - NİĞDE

SSS: SSS
bottom of page