top of page
Ara

İstanbul İşletme Enstitüsü ve Çevrim İçi Eğitimler

İnternetin kullanımının yaygınlaşmasıyla bilgiye ulaşım da kolaylaştı. Birçok alanda farklı alanlarda görüşlere ulaşabildiğimiz gibi akademik bilgi edinmede de yine internetten faydalanabiliyoruz. İlgi alanlarımıza vakit ayırmaya, kariyerimizi şekillendirmeye yardımcı olacak eğitimlere de uzak değiliz. Evimizden, okulumuzdan, iş yerimizden, sosyal ortamlarımızdan kısacası internetimizin olduğu her yerden çevrim içi eğitimlere dahil olabiliriz. “İstanbul İşletme Enstitüsü” de bu tarz eğitimlere ulaşabileceğimiz bir alan sağlıyor.

Eğitimler farklı alanlarda farklı ilgilere hitap edebiliyor. Örneğin dil seviyemize göre yabancı dil eğitimleri, kurumsal gelişim ya da kişisel gelişimle ilgili eğitimler, hobilerimize göre yazarlık, fotoğrafçılık, satranç gibi eğitimlere ücretli ve ücretsiz imkanlarla en uygun eğitimleri seçip tamamladığımızda sertifikaya da sahip olabiliriz.


Gerek özgeçmişimiz için gerekse kendimizi geliştirmek için "İstanbul İşletme Enstitüsü” eğitimleri bizlere bu fırsatı veriyor. Siz de payınıza düşeni gidip alabilirsiniz.

29 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page